Astrologia tygodniowa od 01 do 07 lipca 2024 r.: szczęśliwe dni i wpływy planetarne dla każdego znaku zodiaku

Astrologie hebdomadaire du 01 au 07 juillet 2024 : Jours de chance et influences planétaires pour chaque signe du zodiaque

Drodzy entuzjaści astrologii, powracamy w tym tygodniu, aby ujawnić sekrety niebiańskich skarbców dotyczące szczęśliwych dni dla każdego znaku zodiaku. tydzień od 01 do 07 lipca 2024 r..

Niezależnie od tego, czy jesteś pod znakiem ognia, ziemi, powietrza czy wody, każdy mijający dzień jest nową okazją dla wszechświata, aby cię prowadzić i wspierać.

W tym tygodniu ułożenie planet będzie miało duży wpływ na nasze życie.

Jowisz, planeta ekspansji i możliwości, będzie tranzytować znak Lwa, przynosząc wiatr hojności, entuzjazmu i silnego pragnienia pójścia naprzód.

Dla znaków ognia, zwłaszcza Lwa, Barana i Strzelca, tranzyt ten przyniesie wielkie osiągnięcia i być może szczęście, na które czekałeś. Wenus, planeta miłości i związków, będzie w Raku przez cały tydzień.

Będzie to świetny czas dla znaków wodnych – Raka, Skorpiona i Ryb – pod względem emocjonalnego spełnienia i być może ponownego spotkania z miłością z przeszłości. W międzyczasie Pluton kontynuuje retrogradację w Koziorożcu.

Może to oznaczać głębokie poszukiwania duszy dla znaków ziemskich – Byka, Panny i Koziorożca. Ale nie zapominaj, że każdy koniec zwiastuje nowy początek.

Wreszcie, Merkury wejdzie w tym tygodniu do Wagi, co może przynieść znakom powietrznym – Bliźniętom, Wadze i Wodnikowi – szansę na podjęcie kluczowych decyzji i przywrócenie równowagi w ich życiu. Należy pamiętać, że astrologia jest przewodnikiem; niczego nie narzuca, a jedynie sugeruje.

Ważne jest, aby interpretować te wpływy w świetle własnego doświadczenia i zawsze słuchać przede wszystkim swojej intuicji. Ten tydzień zapowiada się na pełen zwrotów akcji. Pozostań w zgodzie z samym sobą, bądź otwarty na pojawiające się możliwości, a przede wszystkim nie zapomnij uwierzyć w swoje szczęście.

Prognozy na szczęśliwy dzień dla każdego znaku

Znaki ognia (Lew, Baran i Strzelec)

Twoim szczęśliwym dniem będzie środa 03 lipca. Sprzyjający tranzytowi Jowisza w Lwie, możesz tego dnia stanąć w obliczu wyjątkowych możliwości. Możesz podjąć śmiałe inicjatywy, torując drogę do ważnych osiągnięć.

CZYTAJ  Gra obserwacyjna: Mężczyzna zatracił się w swojej melodii, ale na obraz wkradł się niezwykły szczegół! Sprawdź swoją bystrość i wykaż się wyczuleniem na szczegóły.

Znaki wodne (Rak, Skorpion i Ryby)

Piątek 05 lipca zapowiada się jako szczęśliwy dzień. Z Wenus w Raku, emocje są na wagę złota. Możesz ponownie połączyć się z dawną miłością lub przeżyć chwile rzadkiej intensywności z najbliższymi.

Znaki ziemskie (Byk, Panna i Koziorożec)

Sobota 06 lipca to szczęśliwy dzień. Pomimo retrogradacji Plutona w Koziorożcu, będzie to dzień refleksji i odnowy. Nie zapomnijKażde zakończenie jest szansą na nowy początek.

Znaki powietrzne (Bliźnięta, Waga i Wodnik)

Twój szczęśliwy dzień to poniedziałek, 01 lipca. Wraz z wejściem Merkurego do Wagi będziesz w stanie podejmować ważne decyzje i przywrócić równowagę w niektórych aspektach swojego życia.

Pamiętaj, że astrologia ma cię prowadzić, a nie kierować. Potraktuj te prognozy jako pomoc w zrozumieniu uniwersalnych wibracji, ale zawsze wybieraj zgodnie ze swoją intuicją i sercem.

Możesz być także zainteresowany

Condividi questo:
  • Dom
  • Aktualności
  • Astrologia tygodniowa od 01 do 07 lipca 2024 r.: szczęśliwe dni i wpływy planetarne dla każdego znaku zodiaku